web stats
Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Motorkáři na Letné za záchranu MotoGP v Brně

V pátek 20.6.2014 proběhla v Praze na Letné akce na podporu konání MotoGP v Brně "SAVE CZECH GP". Dostavilo se přibližně okolo 500 motorkářů, kdy hlavní příčinou menší účasti bylo zřejmě počasí a pak i určitá ignorace akce ze strany největších českých motocyklových portálů a médií, kteří o akci buď neinformovali vůbec a nebo se jen na poslední chvíli o akci zmínili..

Motorkáři po srazu na Letné následně jeli na úřad vlády ČR, kde předali petici se skoro 4000 podpisy. Doufáme, že akce měla smysl a že se konání Velké Ceny v Brně podaří zachovat co nejdéle i pro budoucí generace.

Jsme rádi, že se najdou lidé, kterým nejsou určité věci lhostejné a kteří jsou ochotni a schopni s tím zkusit něco udělat. Jen škoda, že jich není více..

Všem co se akce zúčastnili a tím projevili, že jim to není lhostejné, děkujeme!

Komentáře (3)

Tento komentář byl správcem sbalen (minimalizován)

Ahoj, je fakt, že hodně lidí to kvůli počasí vzdalo. Taky v Plzni pršelo.. Ty novodobý papaláši stejně daj dotace tam, kde z toho budou něco mít sami, třeba pro svý spřátelený firmy. Viz klasický lyžování v Liberci, atd...

Tento komentář byl správcem sbalen (minimalizován)
Ahoj všem! Motorkáři.cz – to je pro mě velké zklamání! Žádný článek, žádná upozornění ani žádná výzva. Je to smutný, ale náš největší komerční motorkářský server nehne zadarmo pro dobrou věc ani brvou… A TV Nova? Nezklamala! Peníze prý budou scházet jinde... Jinak byla akce super! Doufejme, že se GP podaří zachránit! Famózní byl příjezd grupy z Moravy... vyjížděli z domovů v dešti. A takový „rachot“ Valdštejnská ulice ještě nezažila - stálo to za to..! Díky všem, kteří se svou přítomností podíleli na akci.
Tento komentář byl správcem sbalen (minimalizován)

Zdravím,
já na akci dorazil celkem brzy a tak jsem byl poměrně překvapen menším počtem lidí, naštěstí se to časem zlepšilo, hlavně s poslední vlnou dorazivších :)
Co mě ale taky zklamalo je právě ta propagace, třeba Motohouse tam hlavně musel mít sví vlastní reklamy, ale přitom se sám s propagací akce zrovna nepředvedl... ale aspoň něco. Fakt nechápu třeba motorkáře.cz, který celou akci zcela přehlíželi a přehlížejí :S

Komentář naposledy upraven v před 4 roky od Petr Admin Petr
K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...