web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Dlouhá cesta na jih

V pátek vychází nová cestopisná kniha "Dlouhá cesta na jih" od známé dvojice Charley Boorman a Ewn McGregor, tentotkráte po Africe. Knihu je možné objednat již nyní.

 

 

 

 

 

V pCesta na jih OBALořadí druhé dobrodružství známé herecké dvojice, tentokráte Afrikou. Cherley Boorman glosuje: Vzpomínám si, jak to začalo. Bylo to jednoho pozdního pátečního večera v říjnu 2004. Byli jsme v naší staré kanceláři na Bulwer Street. Všude byly krabice a kusy papíru, a veškeré vybavení bylo pryč. Několik minut jsme tam jen tak stáli a přemýšleli. Tady začala celá naše cesta "Na motorce kolem světa". Tady jsme to všechno plánovali, kontrolovali mapy; tady jsme poprvé uviděli ty motorky. Bylo to za námi. Objeli jsme svět. Byla to obrovská cesta. Impozantní dobrodružství. Ale teď už bylo po všem. Na zdech pořád ještě visely mapy a my zase stáli před nimi.
 Ewan na mě mrknul. "Co říkáš, Charley?"
 "Nevím."
 "Jižní Afrika, nebo možná Indie?"
Podíval jsem se na něj: "Co takhle projet Afriku?"

Cestovatelská touha dvou dobrodruhů, Ewana McGregora a Chaleyho Boormana, po jejich senzační cestě kolem světa v roce 2004 neutuchla. Poté, co v Africe navštívili UNICEF, bylo jim jasné, že se musí vrátit a blíže se s tímto pozoruhodným světadílem seznámit. A tak se vydali na 24 000 kilometrů dlouhou dobrodružnou výpravu, při které se setkali s tím nejobtížnějším terénem a těmi nejpřátelštějšími lidmi na světě.

Při jízdě velkolepou krajinou, často v extrémních teplotách, čelili Ewan a Charley nejtěžším zkouškám svého života. Se svým příznačným humorem popisují dramata, nebezpečí a ryzí potěšení z další společné jízdy, tentokrát skrze kontinent plný divů a zázraků.

Osmnáct zemí. Dvacet čtyři tisíc kilometrů. Dva motorkáři. Jedno úžasné dobrodružství…

Triko whitePro prvních 50 objednávek (a pak každá 5.) máme připraveno triko ZDARMA.

Pro návštěvníky MOTOSALONU v Letňanech máme připrvenou acki - kdo si koupí obě knihy od výše uvedených autorů na veletrhu získá triko zdarma (platí do rozebrání, ale trik je hodně...)

Kniha Dlouhá cesta na jih vychází příští pátek, a již nyní si ji můžete objednat. Poštovné nad 600 Kč je u nás zdarma a pro registrované uživatele máme navíc 3% slevu.

Zároveň vychází dotisk titulu Na motorce kolem světa - www.bodyartbook.cz

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...