web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Piaggio představuje inovovaný elektrický Piaggio 1

Piagio představuje svůj elektrický skútr ve verzi 2023: vyšší výkon, vyšší rychlost a ještě snazší ovladatelnost. Minimalistický a lehký skútriaggio 1 s vyjímatelnou baterií nyní nabízí nové a vylepšené jízdní vlastnosti, takže každodenní cesty v městském provozu zvládnete ještě snadněji a bezpečněji.

Piaggio 1, městský elektrický skútr značky Piaggio, přijíždí na EICMA v nové, výkonnější verzi pro rok 2023 s cílem zajistit ještě rychlejší, snadnější a bezpečnější dojíždění.

Díky změnám provedeným na pohonné jednotce nyní elektromotor, který pohání řadu Piaggio 1 a je zabudovaný v zadním kole, nabídne lepší výkon. Ten se promítne do rychlejší a snadnější jízdy v městském provozu, typické častým zastavováním a rozjezdy. Větší síla motoru se projeví také v kopcích.

Verze Moped (Piaggio 1 a Piaggio 1+) s rychlostí omezenou na 45 km/h se nyní mohou spolehnout na téměř dvojnásobný špičkový výkon (2,3 a 2,4 kW), zatímco rychlejší verze (Piaggio 1 Active) dosahuje špičkového výkonu 3 kW. Výsledkem je výrazně rychlejší akcelerace, která si polepšila o 14 % u modelů Piaggio 1 a 1+ a téměř o 12 % u Piaggio 1 Active.

Piaggio 1 spojuje špičkové vlastnosti nejmodernějších elektrických skútrů určených pro pohyb ve městě – obratnost, nízkou hmotnost a praktičnost – s kvalitou a spolehlivostí skútrů Piaggio. V první řadě to znamená bezpečnost díky tuhému rámu a odpružení navrženému pro potěšení z jízdy, ale také atraktivní design, pohodlí a jízdní vlastnosti na vysoké úrovni, stejně jako kompletní balíček technologií, který zahrnuje digitální barevný přístrojový panel, kompletní LED osvětlení a bezklíčový systém. Piaggio 1 je také jediným elektrickým skútrem ve své kategorii s velkým úložným prostorem pod sedlem, do kterého se vejde plnohodnotná jet přilba.

Piaggio 1 se dodává ve dvou barevných řadách: Forever Grey, Forever White a Forever Black jsou tři temnější jednobarevná provedení, která zvýrazňují minimalistický a čistý design, zatímco Sunshine Mix, Arctic Mix a nově Flame Mix jsou tři dvoutónová provedení, které podtrhují jeho mladistvého a svěžího ducha.

Ve všech verzích je baterie umístěna pod sedlem, lze ji snadno vyjmout během několika sekund a je přenosná, takže ji lze pohodlně nabíjet doma nebo v kanceláři.

Piaggio 1

Rychlost 45 km/h, dojezd až 55 km v režimu ECO.

Piaggio 1+

Rychlost 45 km/h, dojezd až 100 km v režimu ECO.

Piaggio 1 Active

Rychlost 60 km/h, dojezd až 85 km v režimu ECO.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...