web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Indian Motorcycle představuje modelovou řadu 2022

První americká motocyklová značka Indian Motorcycle představila svoji modelovou řadu 2022 s modernizovanými technologiemi a novou nabídkou příslušenství pro své cruisery, baggery a touringové stroje. Kromě toho kompletní modelová řada Indian Motorcycle 2022 přichází s novými svěžími barvami napříč všemi modely.

„Zpětná vazba od jezdců zůstává nejdůležitější součástí naší motivace k vylepšování a modernizování naší modelové nabídky pro další rok. To platí i pro rok 2022, kdy nabídneme spoustu nových barev a příslušenství napříč modelovou řadou,“ řekl Mike Dougherty, prezident společnosti Indian Motorcycle. „Model Indian Chief s kompletně předělaným designem, představený v roce 2021 doprovází modernizované cruisery, baggery a touringové stroje. Díky zpětné vazbě od zákazníků chceme neustále vylepšovat a modernizovat naši řadu novými technologiemi a širší nabídkou příslušenství, jako je tomu u modelů 2022.“

Modely Thunderstroke a PowerPlus

Modely

Všechny stroje Indian Motorcycle s motory Thunderstroke a PowerPlus – od baggerů po touringy – jsou v nabídce jak v designu inspirovaném našim historickým dědictvím, tak v moderním černém designu. Vzduchem chlazené modely bagger a touring, konkrétně modely Springfield, Chieftain a Roadmaster, jsou osazeny motorem Thunderstroke, zatímco model Challenger nabízí špičkový výkon 122 koní díky kapalinou chlazenému motoru PowerPlus. Baggery a touringy značky Indian Motorcycle s velkoobjemovými motory byly zkonstruovány k tomu, aby ovládly silnice. Boční brašny a horní kufr u modelu Roadmaster nabízí spoustu úložného prostoru na jezdeckou výbavu, zatímco ochrana před větrem, pohodlná ergonomie, ploché stupačky a pohodlná sedla pro dva činí z těchto modelů dokonalé stroje na dlouhé vzdálenosti.

    Modelové řady bagger a touring pro rok 2022 dostávají nová a svěží barevná provedení napříč celými řadami. Barvy jako Quartz Gray u modelu Chieftain Dark Horse a zcela nová Indy Red over Black Metallic na modelu Challenger Dark Horse umocňují image výjimečnosti a stanou se středem pozornosti na každé křižovatce.

Příslušenství

Pro uspokojení potřeb většího úložného prostoru na delších cestách Indian Motorcycle představuje kolekci zavazadel Spirit Lake Luggage Collection, která zahrnuje brašnu na nosič Rack Bag, menší brašnu Day Bag a cestovní brašnu Touring Bag. Každá z nich je vybavena ramenním popruhem pro snadnější přenášení a připevňuje se na nosič zavazadel, opěrku nebo zadní část opěrky spolujezdce. Každá se prodává samostatně, ale designované jsou jako jedna kolekce.

Kromě toho, majitelé modelů bagger a touring mohou přidat vlastní osobitý styl a zlepšit svou viditelnost pro ostatní motoristy díky zcela novým zadním LED světlům na boční brašny. Tato přídavná LED světla Pathfinder designově splynou se standardně montovaným osvětlením a nevyžadují žádné vrtání, protože se montují pomocí oboustranné lepící pásky, která zaručuje snadnou a rychlou instalaci.

Novinkou pro rok 2022 je možnost vybavit model Indian Challenger zvýšenou ochranou před větrem pomocí tvrdých spodních kapotáží. Tyto kapotáže jsou zkonstruované přímo pro model Challenger a jsou kompatibilní s modelovými roky 2020-2022. Jezdci mají díky spodním tvrdým kapotážím rovněž možnost rozšířit výbavu o audio systém PowerBand nebo zvýšit objem zavazadlového prostoru.

Barvy

 • Indian Springfield: dostupný v barvách Maroon Metallic over Crimson Metallic a Black Metallic over Dirt Track Tan

 • Indian Springfield Dark Horse: dostupný v barvě Black Smoke a zcela nové barvě Quartz Gray

 • Chieftain Dark Horse: dostupný v barvě Black Smoke a zcela nové barvě Quartz Gray

 • Chieftain Limited: dostupný ve zcela nové barvě Silver Quartz Metallic

 • Indian Challenger Dark Horse: dostupný v barvě Black Smoke a zcela nové barvě Indy Red over Black Metallic

 • Indian Challenger Limited: dostupný v barvě Black Metallic a zcela nové barvě Maroon Metallic

 • Roadmaster: dostupný v barvách Black Metallic a Maroon Metallic over Crimson Metallic

 • Roadmaster Dark Horse: dostupný v barvě Black Smoke a zcela nové barvě Silver Quartz Smoke

 • Roadmaster Limited: dostupný v barvě Crimson Metallic

Modelová řada Indian Scout

Modely

Řada robustních modelů Indian Scout se nabízí v klasickém i moderním designu. Modely Scout, Scout Bobber a Scout Bobber Twenty jsou vybaveny motory o objemu 1133 cm3 (69 kubických palců) a s výkonem 70kW (94 k), které jim dávají silný zátah. Ten je doplněn nízkými sedly a obratnou ovladatelností.

Modelová řada Scout 2022 dostává nové svěží barvy napříč celou řadou, které ještě vice zvýrazňují ikonický vzhled a křivky motocyklů. Barvy jako Silver Quartz Metallic u modelu Scout, Titanium Metallic u modelu Scout Bobber a Silver Quartz Smoke u modelu Scout Bobber Twenty doplňují moderní design a nízkou siluetu, které jezdci na modelech Scout Bobber milují.

Pro nové a začínající jezdce jsou všechny modely Scout stále v nabídce ve verzi pro skupinu A2 (pouze v barvě Black Metallic).

Příslušenství

Do už tak velmi rozsáhlé nabídky příslušenství pro model Scout přidává Indian Motorcycle několik nových položek pro další zlepšení komfortu, stylu a jízdních vlastností. Pro vyšší komfort při jízdě ve dvou představuje Indian Motorcycle dvoumístné sedlo Syndicate a stejnojmennou nízkou opěrku spolujezdce. V oblasti příslušenství zlepšujícího jízdní vlastnosti to je nastavitelné zadní odpružení Piggyback a analogový tachometr, zatímco majitelé modelu Scout Bobber mohou zvýšit osobitost díky novým kouřovým směrovkám Indian Motorcycle.

Kromě toho společnost Indian Motorcycle představuje nový adaptivní LED světlomet Pathfinder o průměru 146 mm (5,75 palce) pro všechny modely Scout. Stejně jako jeho sedmipalcový sourozenec, také adaptivní světlomet Pathfinder pro model Scout má bezkonkurenční schopnosti osvětlení zatáčky díky sledování náklonu motocyklu a aktivaci individuálních LED světel pro dokonalou viditelnost.

Barvy

 • Scout: dostupný v barvě Black Metallic a dvou nových barvách Maroon Metallic a Silver Quartz Metallic over Black Metallic

 • Scout Bobber: dostupný v barvách Black Metallic, Alumina Jade Smoke a Maroon Metallic Smoke, a zcela nové barvě Titanium Metallic

 • Scout Bobber Twenty: dostupný v barvách Black Metallic a Stealth Gray, a ve zcela nové barvě Silver Quartz Smoke

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...