Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Autopotahy na míru jako dárek k narozeninám pro vášnivého řidiče

Nevíte, jakým narozeninovým dárkem potěšit vášnivého řidiče? Darujte mu do jeho auta kvalitní autopotahy. Objednat je můžete z internetové prodejny společnosti Vopi. Kromě autopotahů zde můžete koupit za skvělou cenu také prvotřídní gumové koberce do auta.

Autopotahy na míru jako dárek k narozeninám

Pohodlí a bezpečnost při řízení poskytují řidičům autopotahy vyrobené na míru. Vopi umožňuje klientům vybrat si potahy z mnoha motivů, různých materiálů i zajímavých barev. Autopotahy na míru jsou pečlivě vyráběny v České republice, a tak po koupi obdržíte skutečně kvalitní domácí výrobek. Samozřejmě splňují veškerá bezpečnostní kritéria. Autopotahy chrání původní čalounění sedaček od poškození a protržení. U společnosti Vopi si můžete vybrat autopotahy na základě použití konfigurátoru. Ten najdete zde www.vopi.cz/autopotahy/. Díky konfigurátoru je možné skvěle sladit interiér auta s Vámi vybranými autopotahy tak, aby vše odpovídalo Vaším představám a požadavkům.

Autopotahy zaručí pohodlí při řízení

Autopotahy šité na míru se obvykle vyrábí z čalounických tkanin. Všechny používané materiály pro výrobu autopotahů na míru se skládají ze tří vrstev a to samotné látky, molitanu a ochranné mřížky. Kvalita vrchní tkané vrstvy určuje celkovou kvalitu a odolnost materiálu. Molitanová vrstva bývá obvykle široká 4-6mm a dodává potahům příjemnou měkkost a pohodlnost. Ochranná mřížka pak slouží k ochraně molitanu ze spodní strany. Zabraňuje také jeho drolení. Mřížka usnadňuje v neposlední řadě navlečení potahů na sedačky. S autopotahy na míru se bude obdarovaná osoba cítit ve svém autě mnohem komfortněji než doposud.

 

Komentáře (0)

K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

motofan5 napsal komentář k Jorge Lorenzo ukončuje závodní kariéru..
Věčná škoda, doufal jsem že na Repsol Hondě ještě něco ukáže ...
petr napsal komentář k Pravda o doméně motosvet.cz?
Dobrý den pane Hájek, pár věcí bych uvedl na pravou míru: Co se týče právního řádu, tak...
Dušan Hájek napsal komentář k Pravda o doméně motosvet.cz?
Dobrý den. Reaguji na tento tendenčně napsaný článek jakožto majitel domény Motosvět.cz Dom...
Kozak napsal komentář k Odešel Bohumil Staša..
Jeho uspechu dnes jen tezko nekdo dosahne.....