Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Motorkáři na Letné za záchranu MotoGP v Brně

V pátek 20.6.2014 proběhla v Praze na Letné akce na podporu konání MotoGP v Brně "SAVE CZECH GP". Dostavilo se přibližně okolo 500 motorkářů, kdy hlavní příčinou menší účasti bylo zřejmě počasí a pak i určitá ignorace akce ze strany největších českých motocyklových portálů a médií, kteří o akci buď neinformovali vůbec a nebo se jen na poslední chvíli o akci zmínili..

Motorkáři po srazu na Letné následně jeli na úřad vlády ČR, kde předali petici se skoro 4000 podpisy. Doufáme, že akce měla smysl a že se konání Velké Ceny v Brně podaří zachovat co nejdéle i pro budoucí generace.

Jsme rádi, že se najdou lidé, kterým nejsou určité věci lhostejné a kteří jsou ochotni a schopni s tím zkusit něco udělat. Jen škoda, že jich není více..

Všem co se akce zúčastnili a tím projevili, že jim to není lhostejné, děkujeme!

Komentáře (3)

Tento komentář byl správcem sbalen (minimalizován)

Ahoj, je fakt, že hodně lidí to kvůli počasí vzdalo. Taky v Plzni pršelo.. Ty novodobý papaláši stejně daj dotace tam, kde z toho budou něco mít sami, třeba pro svý spřátelený firmy. Viz klasický lyžování v Liberci, atd...

Tento komentář byl správcem sbalen (minimalizován)
Ahoj všem! Motorkáři.cz – to je pro mě velké zklamání! Žádný článek, žádná upozornění ani žádná výzva. Je to smutný, ale náš největší komerční motorkářský server nehne zadarmo pro dobrou věc ani brvou… A TV Nova? Nezklamala! Peníze prý budou scházet jinde... Jinak byla akce super! Doufejme, že se GP podaří zachránit! Famózní byl příjezd grupy z Moravy... vyjížděli z domovů v dešti. A takový „rachot“ Valdštejnská ulice ještě nezažila - stálo to za to..! Díky všem, kteří se svou přítomností podíleli na akci.
Tento komentář byl správcem sbalen (minimalizován)

Zdravím,
já na akci dorazil celkem brzy a tak jsem byl poměrně překvapen menším počtem lidí, naštěstí se to časem zlepšilo, hlavně s poslední vlnou dorazivších :)
Co mě ale taky zklamalo je právě ta propagace, třeba Motohouse tam hlavně musel mít sví vlastní reklamy, ale přitom se sám s propagací akce zrovna nepředvedl... ale aspoň něco. Fakt nechápu třeba motorkáře.cz, který celou akci zcela přehlíželi a přehlížejí :S

Komentář naposledy upraven v přibližně 1 rok nazpět od Petr Admin Petr
K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

To je dobrá zpráva! Je ale otázka jestli se to vůbec pojede? ...
To je neuvěřitelný, on opravdu pojede na Repsolu asi až do důchodu ...
motofan5 napsal komentář k Jorge Lorenzo ukončuje závodní kariéru..
Věčná škoda, doufal jsem že na Repsol Hondě ještě něco ukáže ...
Petr napsal komentář k Pravda o doméně motosvet.cz?
Dobrý den pane Hájek, pár věcí bych uvedl na pravou míru: Co se týče právního řádu, tak...