Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Testy Moto2 a Moto3 v Jerezu - kombinace časů

V Jerezu se od 11. do 13.2. 2014 konaly testy tříd Moto2 a Moto3, kde ve třídě Moto3 naši jezdci Jakub Kornfeil a Karel Hanika zajeli výborný 2. a 4. nejlepší čas v kombinaci všech tří dnů. V článku naleznete kompletní kombinované výsledky obou tříd.

 

 

 

 

 

Moto3 - Kombinace časů Jerez

1. Jack Miller AUS Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 46.046s
2. Jakub Kornfeil CZE Calvo Team (KTM) 1m 46.256s
3. Niccolo Antonelli ITA Junior Team GO&FUN Moto3 (KTM) 1m 46.452s
4. Karel Hanika CZE Red Bull KTM Ajo (KTM) 1m 46.645s
5. Danny Kent GBR Red Bull Husqvarna Ajo (Husqvarna) 1m 46.646s
6. Romano Fenati ITA Sky Racing Team by VR46 (KTM) 1m 46.650s
7. Niklas Ajo FIN Avant Tecno Husqvarna Ajo (Husqvarna) 1m 46.658s
8. Francesco Bagnaia ITA Sky Racing Team by VR46 (KTM) 1m 46.674s
9. Alex Marquez SPA Estrella Galicia 0.0 (Honda) 1m 46.882s
10. Isaac Viñales SPA Calvo Team (KTM) 1m 46.899s
11. Efren Vazquez SPA Saxoprint-RTG (Honda) 1m 46.899s
12. Livio Loi BEL Marc VDS Racing Team (Kalex-KTM) 1m 46.906s
13. Miguel Oliveira POR Mahindra Racing (Mahindra) 1m 46.909s
14. Fabio Quartararo FRA Estrella Galicia 0.0 (Honda) 1m 46.965s
15. Juanfran Guevara SPA Mapfre Aspar Team Moto3 (Kalex-KTM) 1m 47.049s
16. Philipp Oettl GER Interwetten Paddock Moto3 (Kalex-KTM) 1m 47.174s
17. John McPhee GBR Saxoprint-RTG (Honda) 1m 47.592s
18. Eric Granado BRA Calvo Team (KTM) 1m 47.639s
19. Brad Binder RSA Ambrogio Racing (Mahindra) 1m 47.688s
20. Zulfahmi Khairuddin MAL Ongetta-AirAsia (Honda) 1m 47.777s
21. Arthur Sissis AUS Mahindra Racing (Mahindra) 1m 47.854s
22. Alessandro Tonucci ITA CIP Moto3 (Mahindra) 1m 47.913s
23. Enea Bastianini ITA Junior Team GO&FUN Moto3 (KTM) 1m 47.917s
24. Ana Carrasco SPA RW Racing GP (Kalex-KTM) 1m 48.155s
25. Hafiq Azmi MAL SIC-Ajo (KTM) 1m 48.551s
26. Scott Deroue NED RW Racing GP (Kalex-KTM) 1m 48.725s
27. Matteo Ferrari ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 1m 48.831s
28. Alexis Masbou FRA Ongetta-Rivacold (Honda) 1m 48.873s
29. Bryan Schouten NED CIP Moto3 (Mahindra) 1m 48.983s
30. Luca Grunwald GER Kiefer Racing (Kalex-KTM) 1m 49.002s
31. Gabriel Ramos VEN Kiefer Racing (Kalex-KTM) 1m 49.234s
32. Jules Danilo FRA Ambrogio Racing (Mahindra) 1m 49.625s
33. Andrea Locatelli ITA San Carlo Team Italia (Mahindra) 1m 49.748s

Oficiální rekordy okruhu:
Nejrychlejší kolo:
Alex Rins ESP KTM 1m 46.660s (2013)
Nejrychlejší kolo: v závodě:
Luis Salom ESP KTM 1m 46.948s (2013)

 

Moto2 - Kombinace časů Jerez

1. Mika Kallio FIN Marc VDS Racing Team (Kalex) 1m 42.169s
2. Tito Rabat SPA Marc VDS Racing Team (Kalex) 1m 42.233s
3. Thomas Luthi SWI Interwetten Paddock Moto2 (Suter) 1m 42.254s
4. Takaaki Nakagami JPN Idemitsu Honda Team Asia (Kalex) 1m 42.465s
5. Alex De Angelis RSM Tasca Racing Moto2 (Suter) 1m 42.847s
6. Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 1m 42.850s
7. Sam Lowes GBR Speed Up (Speed Up) 1m 42.851s
8. Lorenzo Baldassarri ITA Gresini Moto2 (Suter) 1m 42.923s
9. Xavier Simeon BEL Federal Oil Gresini Moto2 (Suter) 1m 42.925s
10. Simone Corsi ITA NGM Forward Racing (Forward KLX) 1m 43.014s
11. Julian Simon SPA Italtrans Racing Team (Kalex) 1m 43.020s
12. Jonas Folger GER Argiñano & Gines Racing (Kalex) 1m 43.033s
13. Franco Morbidelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 1m 43.181s
14. Marcel Schrotter GER Tech 3 (Tech 3) 1m 43.209s
15. Johann Zarco FRA Caterham Moto Racing (Caterham Suter) 1m 43.216s
16. Maverick Viñales SPA Pons HP 40 (Kalex) 1m 43.226s
17. Nico Terol SPA Mapfre Aspar Team Moto2 (Suter) 1m 43.245s
18. Axel Pons SPA Argiñano & Gines Racing (Kalex) 1m 43.272s
19. Mattia Pasini ITA NGM Forward Racing (Forward KLX) 1m 43.291s
20. Alex Mariñelarena SPA Tech 3 (Tech 3) 1m 43.367s
21. Luis Salom SPA Pons HP 40 (Kalex) 1m 43.389s
22. Dominique Aegerter SWI Technomag CarXpert (Suter) 1m 43.401s
23. Jordi Torres SPA Mapfre Aspar Team Moto2 (Suter) 1m 43.537s
24. Anthony West AUS QMMF Racing Team (Speed Up) 1m 43.636s
25. Louis Rossi FRA SAG Team (Kalex) 1m 43.669s
26. Josh Herrin USA Caterham Moto Racing (Caterham Suter) 1m 43.732s
27. Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 1m 43.773s
28. Randy Krummenacher SWI Iodaracing Project (Suter) 1m 43.961s
29. Tetsuta Nagashima JPN Teluru Team JiR Webike (TSR) 1m 44.527s
30. Roman Ramos SPA QMMF Racing Team (Speed Up) 1m 44.530s
31. Thitipong Warokorn THA APH PTT THE PIZZA SAG (Kalex) 1m 44.682s
32. Azlan Shah MAL Idemitsu Honda Team Asia (Kalex) 1m 44.693s
33. Robin Mulhauser SWI Technomag CarXpert (Suter) 1m 45.254s

Oficiální rekordy okruhu:
Nejrychlejší kolo:
Stefan Bradl GER Kalex 1m 42.706s (2011)
Nejrychlejší kolo: v závodě:
Esteve Rabat SPA Kalex 1m 43.119s (2013)

 

 

Video:

Komentáře (0)

K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

To je neuvěřitelný, on opravdu pojede na Repsolu asi až do důchodu ...
motofan5 napsal komentář k Jorge Lorenzo ukončuje závodní kariéru..
Věčná škoda, doufal jsem že na Repsol Hondě ještě něco ukáže ...
petr napsal komentář k Pravda o doméně motosvet.cz?
Dobrý den pane Hájek, pár věcí bych uvedl na pravou míru: Co se týče právního řádu, tak...
Dušan Hájek napsal komentář k Pravda o doméně motosvet.cz?
Dobrý den. Reaguji na tento tendenčně napsaný článek jakožto majitel domény Motosvět.cz Dom...