Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Startovní listiny mistrovství světa motocyklů pro rok 2014

Přinášíme Vám kompletní a aktuální startovní listiny závodníků mistrovství světa motocyklů ve třídách MotoGP, Moto2 a Moto3.

 

 

 

 

 

 

Startovní listina MotoGP

#4 Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (Ducati *)
#5 Colin Edwards USA NGM Mobile Forward Racing (FTR Yamaha)
#6 Stefan Bradl GER LCR Honda MotoGP (Honda *)
#7 Hiroshi Aoyama JPN Power Electronics Aspar (Honda)
#8 Hector Barbera SPA Avintia Blusens (FTR)
#9 Danilo Petrucci ITA Iodaracing Project (ART)
#17 Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing (Honda)
#19 Alvaro Bautista SPA Go&Fun Honda Gresini (Honda *)
#23 Broc Parkes AUS Paul Bird Motorsport (PBM)
#26 Dani Pedrosa SPA Repsol Honda Team (Honda *)
#29 Andrea Iannone ITA Pramac Racing (Ducati *)
#35 Cal Crutchlow GBR Ducati Team (Ducati *)
#38 Bradley Smith GBR Monster Yamaha Tech 3 (Yamaha *)
#41 Aleix Espargaro SPA NGM Mobile Forward Racing (FTR Yamaha)
#44 Pol Espargaro SPA Monster Yamaha Tech 3 (Yamaha *)
#45 Scott Redding GBR Go&Fun Honda Gresini (Honda)
#46 Valentino Rossi ITA Yamaha Factory Racing (Yamaha *)
#63 Mike di Meglio FRA Avintia Blusens (FTR)
#68 Yonny Hernandez COL Pramac Racing (Ducati)
#69 Nicky Hayden USA Power Electronics Aspar (Honda)
#70 Michael Laverty GBR Paul Bird Motorsport (PBM)
#93 Marc Marquez SPA Repsol Honda Team (Honda *)
#99 Jorge Lorenzo SPA Yamaha Factory Racing (Yamaha *)

* = hvězdičkou jsou označeni závodníci startující na továrních motocyklech

 

Startovní listina Moto2

2 Josh Herrin USA Caterham Moto Racing (CATERHAM)
3 Simone Corsi ITA NGM Mobile Forward Racing (FTR)
4 Randy Krummenacher SWI Iodaracing Project (SUTER)
5 Johann Zarco FRA Caterham Moto Racing (CATERHAM SUTER)
7 Lorenzo Baldassarri ITA Gresini Moto2 (SUTER)
8 Gino Rea GBR AGT-Rea Racing (SUTER)
10 Thitipong Warokorn THA Stop And Go Racing Team (KALEX)
11 Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (KALEX)
12 Thomas Luthi SWI Interwetten Paddock Moto2 (SUTER)
15 Alex De Angelis RSM La Fonte Tasca Racing (SUTER)
18 Nicolas Terol SPA Mapfre Aspar Team Moto2 (SUTER)
19 Xavier Simeon BEL Federal Oil Gresini Moto2 (SUTER)
21 Franco Morbidelli ITA Italtrans Racing Team (KALEX)
22 Sam Lowes GBR Speed Up (SPEED UP)
23 Marcel Schrotter GER Tech 3 (TECH 3)
25 Azlan Shah MAL Idemitsu Honda Team Asia (TBA)
30 Takaaki Nakagami JPN Idemitsu Honda Team Asia (KALEX)
36 Mika Kallio FIN Marc VDS Racing Team (KALEX)
39 Luis Salom SPA Tuenti HP 40 (PONS KALEX)
40 Maverick Vinales SPA Tuenti HP 40 (KALEX)
40 Tetsuta Nagashima JAP Teluro Team JIR Webike (TSR)
49 Axel Pons SPA Argiñano & Ginés Racing (KALEX)
53 Esteve Rabat SPA Marc VDS Racing Team (KALEX)
54 Mattia Pasini ITA NGM Mobile Forward Racing (FTR)
55 Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (KALEX)
60 Julian Simon SPA Italtrans Racing Team (KALEX)
70 Robin Mulhauser SWI Technomag Carxpert (SUTER)
77 Dominique Aegerter SWI Technomag Carxpert (SUTER)
81 Jordi Torres SPA Mapfre Aspar Team Moto2 (SUTER)
88 Alessandro Nocco ITA Speed Up (SPEED UP)
92 Alex Marinelarena SPA Tech 3 (TECH 3)
94 Jonas Folger GER Argiñano & Ginés Racing (KALEX)
95 Anthony West AUS QMMF Racing Team (SPEED UP)
96 Louis Rossi FRA Stop And Go Racing Team (KALEX)
97 Roman Ramos SPA QMMF Racing Team (SPEED UP)

 

Startovní listina Moto3

3 Matteo Ferrari ITA San Carlo Team Italia (MAHINDRA)
4 Gabriel Ramos VEN Kiefer Racing (KALEX KTM)
5 Romano Fenati ITA Team Sky-VR46 (KTM)
7 Efren Vazquez SPA Caretta Technology (HONDA)
8 Jack Miller AUS Red Bull KTM Ajo (KTM)
9 Scott Deroue NED RW Racing GP (KALEX KTM)
10 Alexis Masbou FRA Ongetta-Rivacold (HONDA)
11 Livio Loi BEL Marc VDS Racing Team (KALEX KTM)
12 Alex Marquez SPA Estrella Galicia 0,0 (HONDA)
17 John McPhee GBR Caretta Technology (HONDA)
19 Alessandro Tonucci ITA CIP Moto3 (MAHINDRA)
21 Francesco Bagnaia ITA Team Sky-VR46 (KTM)
22 Ana Carrasco SPA RW Racing GP (KALEX KTM)
23 Niccolo Antonelli ITA Junior Team Go&Fun Moto3 (KTM)
31 Niklas Ajo FIN Husqvarna Factory Racing (Husqvarna)
32 Isaac Vinales SPA Team Calvo (KTM)
33 Enea Bastianini ITA Junior Team Go&Fun Moto3 (KTM)
38 Hafiq Azmi MAL SIC-AJO (KTM)
41 Brad Binder RSA Ambrogio Racing (MAHINDRA)
42 Alex Rins SPA Estrella Galicia 0,0 (HONDA)
43 Luca Grunwald GER Kiefer Racing (KALEX KTM)
44 Miguel Oliveira POR Mahindra Racing (MAHINDRA)
51 Bryan Schouten NED CIP Moto3 (MAHINDRA)
52 Danny Kent GBR Husqvarna Factory Racing (Husqvarna)
55 Andrea Locatelli ITA San Carlo Team Italia (MAHINDRA)
57 Eric Granado BRA Mapfre Aspar Team Moto3 (KALEX KTM)
58 Juanfran Guevara SPA Mapfre Aspar Team Moto3 (KALEX KTM)
61 Arthur Sissis AUS Mahindra Racing (MAHINDRA)
63 Zulfahmi Khairuddin MAL Ongetta-AirAsia (HONDA)
65 Philipp Oettl GER Interwetten Paddock (KALEX KTM)
84 Jakub Kornfeil CZE Team Calvo (KTM)
95 Jules Danilo FRA Ambrogio Racing (MAHINDRA)
98 Karel Hanika CZE Red Bull KTM Ajo (KTM)

Komentáře (0)

K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

To je dobrá zpráva! Je ale otázka jestli se to vůbec pojede? ...
To je neuvěřitelný, on opravdu pojede na Repsolu asi až do důchodu ...
motofan5 napsal komentář k Jorge Lorenzo ukončuje závodní kariéru..
Věčná škoda, doufal jsem že na Repsol Hondě ještě něco ukáže ...
Petr napsal komentář k Pravda o doméně motosvet.cz?
Dobrý den pane Hájek, pár věcí bych uvedl na pravou míru: Co se týče právního řádu, tak...