web stats
Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Freestylová série NIGHT of the JUMPs se vrací. Uspět chce také Filip Podmol!

Po delší pauze se oblíbený freestyle motokrosový seriál vrací na scénu. NIGHT of the JUMPs startuje už v pátek v německém Berlíně a chybět u toho nebude ani Filip Podmol. Druhý díl se pak na stejném místě uskuteční v sobotu. Bojovat se bude o titul mistra světa v jednotlivcích, soutěže budou probíhat v Best Whipu, v Synchru, ale také o nejlepší trik. A dojde také na souboj reprezentačních týmů. „Jedná se o tradiční akci při které je skvělá atmosféra, v Německu freestyle motokros milují. Rád bych bojoval o šampiona NIGHT of the JUMPs a třeba s parťáky uspěl v soutěži týmů,“ prohlásil Filip Podmol, který nedávno ovládl exhibici v Kielu.

NIGHT of the JUMPs se letos nepojede pod hlavičkou FIM, i tak půjde o velkolepou zábavu a hlavně o prestižní souboje. Vždyť k vidění bude mistr světa a zlatý medailista z X-Games Luc Ackermann, který oslaví comeback. V minulém roce v Berlíně si totiž přetrhl křížový vaz v koleni. Nyní už je opět připraven na svá legendární dvojitá salta. Společně v týmu s ním pojede Kai Haase z Berlína, ale také speciální host David Rinaldo z Francie. To český tým bude ve složení Filip Podmol, Matěj Česák a Petr Pilát. Závodit bude také tým ze Španělska.

Tahle sestava a další jezdci představí nejlepší freestyle motokrosové triky. „Trénoval jsem nedávno u Francouze Rinalda a jsem dobře připravený. Chci být hodně často na stupních vítězů,“ vyhlásil Filip Podmol, jehož bratr Libor tuhle sérii v roce 2010 vyhrál. Kromě freestyle motokrosařů budou k vidění jezdci na horských kolech a BMX. Série NIGHT of the JUMPs pak bude mít zastávku 25. března v Mnichově a 20. května v Mannheimu.

Komentáře (0)

K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...