web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

ROCK’N’RIDE se uskuteční i letos!

Již tradiční motocyklová událost Rock’N’Ride, která se každoročně koná v enduro areálu Kavčák u Benešova se uskuteční i letos! Její v pořadí 6. ročník se bude konat v pátek a v sobotu 11. a 12. září 2020. Ačkoli byla situace s konáním 6. ročníku Rock’N’Ride kvůli pandemii koronaviru do poslední chvíle nejistá, nyní už je jasné, že oblíbenou motocyklovou akci v jejím konání neohrozí. Návštěvníci se tak druhý zářijový víkend budou moci opět těšit na Memoriál Jaroslava Kuklíka, SuperEnduro a FMX show v podání našich nejlepších FMX jezdců.

Nabitou dvoudenní akci by si neměli nechat ujít nejen všichni jezdci a příznivci motocyklů a adrenalinu, ale také milovníci zábavy a netradiční podívané. O to spíš letos, kdy drtivá většina open-air akcí a festivalů byla zrušena nebo přesunuta na následující rok. Rock’N’Ride je tak jedna z mála událostí, kterou si veřejnost bude moci užít, včetně její neopakovatelné atmosféry, kterou open-air nabízí. Jezdci se navíc na akci budou moci pomyslně rozloučit s moto sezónu, protože s největší pravděpodobností půjde o poslední letošní motocyklovou akci konanou pod širým nebem. A to už je pořádá porce důvodů, proč rozhodně Rock’N’Ride nevynechat. „Moc nás těší, že přes všechny problémy a nejasnosti, které nás všechny bohužel letos postihly, máme možnost i v tomto roce Rock’N’Ride uskutečnit. Žádný ročník jsme nepřipravovali s takovým vypětím, stresem a nejistotou. O to víc si letošní 6. ročník chceme užít. Jako každý rok do příprav dáváme kus sebe, kus našeho srdce, autentičnost a nadšení, ale letos je to snad ještě více intenzivnější než v minulých ročnících. Budeme moc rádi, když nás v tom veřejnost nenechá samotné a dorazí druhý zářijový víkend za námi na Kavčák,“.

I přes všechna omezení akce nabídne unikátní program, kterým se bude snažit posunout laťku zase o trochu výše než v minulém ročníku. V pátek se tak návštěvníci mohou těšit na tréninky, a především kvalifikaci SuperEndura. Už samotná

kvalifikace a její finálové jízdy se pojedou za umělého osvětlení, což přinese jedinečnou atmosféru a zážitek, jak pro diváky, tak pro samotné jezdce.

Sobota pak bude patřit závodům SuperEndura. Jejich první kategorie odstartují už v 8:30 a vrchol závodů proběhne večer, opět za umělého osvětlení. Chybět pochopitelně nebude ani Memoriál Jaroslava Kuklíka, který je letos rozšířen o nové závodní kategorie a skvělou podívanou, plnou napětí, adrenalinu a extrémních výkonů, nabídne rovněž FMX show, v níž se diváci mohou těšit na bratry Podmoly a jejich tým.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní sítí GoOut.cz od 200 Kč. Děti do 120 cm mají vstup ZDARMA. Příjemným bonusem je možnost kempování v areálu a rozsáhlé parkoviště, které pojme přes 2000 aut i motorek.

Místo konání akce je ENDURO+MOTOKROSS Areál Kavčák, Benešov u Prahy

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...