web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Mytí aut v bezkontaktních myčkách

Znáte to. Manželka i děti celý rok mluví o tom, jak by se v létě chtěli podívat k moři. Jakožto hlava rodiny dobře víte, že dovolená v zahraničí stojí spoustu peněz, nicméně neodoláte jejich prosbám a psím očím. A tak přikývnete a slíbíte, že k oné velké slané louži pojedete. A začnete přemýšlet a uvažovat o tom, na čem by se dalo ušetřit. Abyste alespoň trochu snížili výdaje za dovolenou, rozhodnete se, že se vydáte se na toulky po Evropě osobním automobilem. Jelikož jste zdatný řidič s mnohaletými zkušenostmi, cesty se příliš neobáváte.

Dostatečně dlouho před tím, než rodina vyrazí na cestu, znáte trasu a všechny potřebné informace, které se týkají cen mýtného a dálničních poplatků v zemích, jimiž budete projíždět. Zbývá tedy jen zkontrolovat technický stav vozidla a těsně před samotným odjezdem zajet do automyčky – to abyste v cizině nedělali ostudu!

Abyste ušetřili čas, zvolíte pravděpodobně tu nejbližší kartáčovou myčku, která vaše auto umyje za pár chvil. Mytí aut lze ale také provádět bezkontaktně. Tento způsob je pro karoserii daleko šetrnější, a koneckonců šetří také vaši peněženku. Při bezkontaktním mytí automobilu je totiž využíván silný proud vody, pomocí kterého jsou dokonale odstraněny všechny nežádoucí nečistoty. Chcete-li se o tomto způsobu mytí aut dozvědět více, a chcete-li zjistit, kde se bezkontaktní myčky vyskytují, můžete navštívit stránku bkfcarwash.cz, na které je mnoho dalších užitečných informací.

Stejně, jako jste automyčku potřebovali před odjezdem na dovolenou, budete tuto službu jistě vyhledávat i po návratu. Kdo by stál o jízdu v autě, které je zaprášené případně znečištěné pylem cizokrajných stromů, pod kterými jste byli nuceni parkovat?

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...