Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Neplatíte za povinné ručení na motorku příliš? Porovnejte si nabídky pojišťoven!

Ze zákona jsme všichni povinni platit si povinné ručení na motorku i automobil. Úkolem je především úhrada všech vzniklých škod, které při nehodě vznikly daným řidičem. Nabídka našich největších pojišťoven je velmi zajímavá a je škoda nezajímat se o to, kolik kde stojí a kolik byste mohli ušetřit v porovnání s vaším aktuálním ručením. Přitom rozdíl může být až neuvěřitelných 70 %!

Kde hledat?

Tak, jako si můžete snadno porovnat ceny letenek, zájezdů, zboží, nebo třeba jiných služeb, stejně tak to jde i s povinným ručením. Stačí navštívit internetové stránky SrovnejTo.cz a během pár minut zjistit, jaká je nabídka. Celé porovnání funguje online a potrvá skutečně do dvou minut. Stačí kliknout na fialový obdélníček Spočítat ceny, který na SrovnejTo.cz zaručeně nepřehlédnete a vyplnit potřebné údaje. A není to nic složitého! Zvládne to každá žena i muž.

Snadné a rychlé vyplnění

Abyste vyplnili vše potřebné, je lepší připravit si předem doklady k vozidlu i doklady o vás. Udávat budete druh vozidla, druh užití, zdvihový objem, výkon a rok výroby automobilu. O pojistníkovi vyplníte subjekt, datum narození, PSČ pojistníka, obec bydliště, telefon a e-mailovou adresu. Dále můžete uvést i kolik měsíců platíte předchozí povinné ručení a kolik dopravních nehod jste zavinili. Chcete-li si ověřit bonusy, v případě, že napíšete či zavoláte, budou vám ověřeny. A pak už stačí jen kliknout na kolonku Spočítat ceny a zobrazí se vám nabídky, které vás jistě mile překvapí.

Tímto způsobem už ušetřilo mnoho řidičů a můžete i vy! Navíc zelenou kartu obdržíte ihned prostřednictvím e-mailu. Originál vám bude zaslán následně poštou. Vyzkoušejte povinné ručení srovnání a zjistěte, jakou nabídku pro vás má AXA, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Wüstenrot či jiné.

Komentáře (0)

K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...
Závody se nejezdí, ale smlouvy se vesele podepisují.. ...