Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Neplatíte za povinné ručení na motorku příliš? Porovnejte si nabídky pojišťoven!

Ze zákona jsme všichni povinni platit si povinné ručení na motorku i automobil. Úkolem je především úhrada všech vzniklých škod, které při nehodě vznikly daným řidičem. Nabídka našich největších pojišťoven je velmi zajímavá a je škoda nezajímat se o to, kolik kde stojí a kolik byste mohli ušetřit v porovnání s vaším aktuálním ručením. Přitom rozdíl může být až neuvěřitelných 70 %!

Kde hledat?

Tak, jako si můžete snadno porovnat ceny letenek, zájezdů, zboží, nebo třeba jiných služeb, stejně tak to jde i s povinným ručením. Stačí navštívit internetové stránky SrovnejTo.cz a během pár minut zjistit, jaká je nabídka. Celé porovnání funguje online a potrvá skutečně do dvou minut. Stačí kliknout na fialový obdélníček Spočítat ceny, který na SrovnejTo.cz zaručeně nepřehlédnete a vyplnit potřebné údaje. A není to nic složitého! Zvládne to každá žena i muž.

Snadné a rychlé vyplnění

Abyste vyplnili vše potřebné, je lepší připravit si předem doklady k vozidlu i doklady o vás. Udávat budete druh vozidla, druh užití, zdvihový objem, výkon a rok výroby automobilu. O pojistníkovi vyplníte subjekt, datum narození, PSČ pojistníka, obec bydliště, telefon a e-mailovou adresu. Dále můžete uvést i kolik měsíců platíte předchozí povinné ručení a kolik dopravních nehod jste zavinili. Chcete-li si ověřit bonusy, v případě, že napíšete či zavoláte, budou vám ověřeny. A pak už stačí jen kliknout na kolonku Spočítat ceny a zobrazí se vám nabídky, které vás jistě mile překvapí.

Tímto způsobem už ušetřilo mnoho řidičů a můžete i vy! Navíc zelenou kartu obdržíte ihned prostřednictvím e-mailu. Originál vám bude zaslán následně poštou. Vyzkoušejte povinné ručení srovnání a zjistěte, jakou nabídku pro vás má AXA, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Wüstenrot či jiné.

Komentáře (0)

K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

To je dobrá zpráva! Je ale otázka jestli se to vůbec pojede? ...
To je neuvěřitelný, on opravdu pojede na Repsolu asi až do důchodu ...
motofan5 napsal komentář k Jorge Lorenzo ukončuje závodní kariéru..
Věčná škoda, doufal jsem že na Repsol Hondě ještě něco ukáže ...
Petr napsal komentář k Pravda o doméně motosvet.cz?
Dobrý den pane Hájek, pár věcí bych uvedl na pravou míru: Co se týče právního řádu, tak...