web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Víte, kde snadno a rychle zjistit, kolik byste mohli ušetřit na havarijním pojištění?

Na internetových stránkách můžete najít velké množství různých srovnávačů cen zboží, půjček, dokonce i porovnávačů zájezdů od cestovních kanceláří… Snažíme se ušetřit peníze, kde se dá, a proto je hojně využíváme.

Věděli jste ale, že na webových stránkách Úspory.cz můžete využít možnost přehledného, rychlého a jednoduchého porovnání, které vám skutečně během chvíle prozradí, jaké nejlevnější havarijní pojištění můžete sehnat právě k vašemu vozidlu?

Díky povinnému ručení a havarijnímu pojištění získáte kompletní ochranu vašeho automobilu před všemi škodami, které jej mohou potkat. S pomocí havarijního pojištění dosáhnete pokrytí i těch škod, ke kterým dojde, stanete-li se viníkem nehody. Vozidlo ale chrání i při vandalismu, živelné pohromě nebo např. krádeži automobilu.

Proč využít funkci porovnávače havarijního pojištění?

Důvodů je hned několik:

•    Porovnáte si nabídky těch největších pojišťoven na našem trhu
•    Havarijní pojištění si můžete objednat online
•    Cena nejnižšího pojištění je pouhých 1197 Kč

Jak porovnání uskutečnit

K tomu, abyste mohli zjistit, kolik můžete ušetřit na havarijním pojištění, stačí, když kliknete na kolonku Porovnat nabídky havarijního pojištění. Zobrazí se vám krátký, přehledný formulář, do kterého uvedete základní údaje o vás i vašem vozidle. Jejich vyplnění vám zabere pouhé dvě minuty. Pak už stačí kliknout jen na kolonku Porovnat nejlevnější nabídky a dostanete na výběr z několika různých typů havarijního pojištění.

Poté, co si vyberete z nabídky, obdržíte příslušné dokumenty k podpisu. Havarijní pojištění začne platit od první uhrazené částky.

Zjistěte i vy, jak vysoké úspory můžete díky novému havarijnímu pojištění dosáhnout a sjednejte si jej ještě dnes. Uspořené peníze pak můžete investovat jinam a lépe.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...