web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Sraz létajících motorek a nadupaných aut. The Banger se rozjede v Ostravě příští víkend

Takhle show postaví celou Ostravu na nohy! Potkají se na ní totiž dvě partičky – Podmol Brothers a FURT BOKEM. Tedy nejlepší freestyle motokrosaři společně s domácí elitou driftující scény. Spojili síly, aby vytvořili unikátní projekt The Banger. Druhý ročník se uskuteční v sobotu 23. července na ostravském Librosu. „Program bude hutný a neskutečně nadupaný. Vždyť v akci bude přes 90 exkluzivních aut. Vrcholem bude noční jízda osvětlených vytůněných vozů nebo dvojité salto na motorce,“ představil plány Podmol. Hlavní exhibice začne od 20:00, vstupenky budou k dostání na místě.

Když se sejdou vytůněná rychlá auta a létající motorky. Takhle by mohl být ve stručnosti popis show The Banger, která se představí v Ostravě už podruhé. Od 12:00 toho bude k vidění opravdu mnoho. Rychlé čtyřkolky, koloběžky, kola MTB, BMX, Tatra, historická vozidla, drony… Ale hlavně Libor Podmol, mistr světa ve freestyle motokrosu, jeho bratr Filip a zapálení piloti supersportů nebo drift speciálů z uznávané komunity FURT BOKEM!

The Banger spojuje nadšence aut a motorek. Je to akce pro celou rodinu, děti budou nadšené z každé jízdy. Navíc bude spousta doprovodného hudebního programu nebo občerstvení,“ doplnil Podmol, který má za sebou první PODMOL Brothers Show v Karlových Varech, kde nadchli místní diváky. V Ostravě bude rovněž k vidění dvojité salto na motorce a spousta dalších triků. O ně se vedle bratské dvojice postará ještě Richard Bábek, Josef Aron a František Máca. Nejnovější freestyle motokrosové triky budou předvádět do nafukovacím dopadu.

Pod skákajícími motorkami se budou prohánět vytůněné káry. Řídit je budou Luckyboy, Reichert, Chose, Magulo, ale také sestava polských drifterů. Pekelné jízdy předvedou na drift aréně – bude se drsně zatáčet jak na čas, tak na efekt. „Troufáme si říct, že se u nás nikdy nestalo, aby se na jedné trati potkaly závodní speciály s Česka, Slovenska a Polska, které jsou tak různorodé. Diváci uvidí obrovský zástup japonských drift vozidel, které nejsou u nás natolik rozšířené jako jiné evropské značky,“ prohlásil jeden z organizátorů a zároveň drifter DJ Luckyboy.

K vidění budou vozy jako například RX7, Nissan S13, Nissan Skyline, Nissan PS13 a další… Unikátní pohled bude také na čtyři Nissany S14, Nissan 350z biturbo, E92 tirekiller2 od mistra české republiky Michala Reicherta. Dále dvě BMW s motorem V8 posilněným kompresorem. Představí se několika nových vozidel, které se odtajní právě na show The Banger. „Dorazí okolo 40 driftových speciálů a 50 vybraných tuning aut. Už teď se těšíme na skvělé prostory a trať v areálu Libros,“ dodal DJ Luckyboy.

Na čtyřkolce bude k vidění Richard Mošna, na koloběžce Richard Zelinka a na MTB Tomáš Zejda. „Hlavní exhibice a show se rozjede od 20:00, vše zakončí hustý ohňostroj,“ dodal Podmol. Jedinečnou show zažije ostravský Libros podruhé. Doprovodný program začne od 12:00.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...