x
Registrovat
x

EWC

• Boj až do posledních minut, to byl letošní naprosto dramatický vytrvalostní závod 24 hodin Le Mans, ve kterém nakonec zvítězil tým KAWASAKI SRC France před Honda Endurance Racing. Český tým FANY GASTRO BMW Motorrad

...
  • Český závodník Ondřej Ježek v barvách týmu ERC Endurance v Sepangu úspěšně naskočil do druhého závodu MS vytrvalostních motocyklových závodů EWC. Společnost mu během malajské 8hodinovky dělali zkušení

...
  • V neuvěřitelně vyrovnaném a dramatickém závodě Suzuka 8H nakonec po odvolání zvítězil Kawasaki Racing Team ve složení Jonathan Rea, Leon Haslam a Toprak Razgatlioglu. Na druhém místě skončil Yamaha Factory Racing

...
  • Nová sezóna vytrvalostných majstrovstiev sveta cestných motocyklov odštartovala 18. apríla 24-hodinovými pretekmi vo francúzskom Le Mans aj za účasti slovenského tímu Yamaha Maco Racing, ktorý tak zahájil trinásty

...
  • Už 24. června se na Slovakia Ringu uskuteční historicky první závod světového šampionátu vytrvalostního mistrovství světa silničních motocyklů Endurance. Osmihodinový závod bude v pořadí čtvrtým v letošním

...
  • Výborným výsledkom vstúpil do novej sezóny svetového šampionátu Endurance slovenský motocyklový tím Omega Maco Racing. Na podujatí 24 hodín Bol d´Or vo francúzskom Le Castellet vybojoval vynikajúce štvrté miesto

...
  • Ondřej Ježek se vrací do světa vytrvalostních motocyklových závodů a od 14. prosince se stane posilou týmu ERC Endurance Ducati v rámci 8hodinovky v Sepangu v Malajsii.

• Orechová Potôň, 14. máj 2018 - Nádherné a dramatické preteky priniesol 2. ročník pretekov 8H SLOVAKIA RING, ktorý bol zároveň 3. kolom FIM Majstrovstiev sveta vytrvalostných pretekov motocyklov (EWC). Po tuhom

...
  • Mezinárodní motocyklová federace FIM zveřejnila provizorní kalendář pro sezónu 2019-2020, bohužel v něm ale chybí závod na Slovakiaringu... Z jakého důvodu se závod na Slovensku nepojede prozatím není známo.