Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Výstava Motosalon 2011 - Letňany

Výstava Motosalon se letos poprvé konala v pražských Letňanech.  Nyní je již za námi a tak Vám také přinášíme její krátké zhodnocení spolu s fotogalerií.


Letošní výstava Motosalon se konala v Letňanech a následně se bude střídat po roce s Brnem, což je rozhodně krok k lepšímu.  Rozprostírala se ve dvou, podle mě dostatečně velikých halách. K vidění byly letos téměř všechny hlavní motocyklové značky, chyběla pouze Kawasaki, bylo tedy na co koukat a člověk si mohl většinu motorek i osedlat.

Vstupné na výstavu mě příliš nenadchlo, ba spíše naopak. Jednalo se sice o celkem přijatelných 150Kč, ovšem avizované snížené vstupné pro studenty odborných škol bylo nakonec pouze pro školní skupiny (pěkný nesmysl) a na studenty, malé děti či důchodce bylo opět zapomenuto... Ještě horší bylo parkovné, které bylo také pouze za jednotnou cenu 150Kč a to ať už jste na výstavě byly celý den či pouze jednu hodinu, takže radši parkovat jinde a na výstavu dojít pěšky...

Na výstavě jsme byly v sobotu ve večerních hodinách, kdy tam byl již příjemně nížší počet návštěvníků, člověk se tedy nemusel mačkat a motorky si mohl vklidu osedlat. Nevýhodou ovšem bylo, že v tu dobu se již vytratily téměř všechny hostesky, což je trochu zvláštní...

I přes mírné zklamání z obou výstav jsem rád, že jsem se jich zúčastnil a přístí rok  se určitě zúčastním znovu.

Výstava motocyklů je totiž příjemný začátek nové sezóny, člověk zde nasaje tu správnou atmosféru a pak se ještě více těší na teplo a na ježdění,. Navíc si může zblízka prohlédnout všechny v současné době vyráběné motocykly, osedlat si je a popřemýšlet, která by stála v budoucnu za koupi.

Výstava Motosalon 2011 - fotogalerie

Článek byl naposledy upraven: 25.09.2013

Komentáře (0)

K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

Závody byly letos napoprvé parádní, jen škoda chybějícího MotoGP.. Velká gratulace Filipovi...
Tomáš napsal komentář k Sedmá sezóna Michala Brožoviče..
neskutečnej závod s výbornými výsledky. byl jsem tam a stálo to za to od riky jsem dostal i p...
Dobrý den, pokud chcete kontakt na autora článku, napište mi Váš e-mail. Můj je kawas@moto-sv...
Dobrý den, mohu touto cestou požádat o kontakt na autora článku.