Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Zahájení sezóny s motocykly BMW a společností Invelt

Je sobota zhruba půl desáté dopoledne, jako redakce sedíme u stolu a dopíjíme ranní kávu a přitom se nestačíme divit, kolik lidí a motorek je okolo nás. Byli jsme totiž na akci nazvané příznačně Zahájení sézony s motocykly BMW a společností Invelt, která proběhla v sobotu 10.dubna 2010, kde jinde než v prostorách společnosti Invelt. Jednou větou parádní akce zaměřená na majitele a příznivce motocyklů značky BMW.

logo_invelt

Invelt s.r.o. byl založen roku 1992 a v současné době je jediným autorizovaným prodejcem a opravcem motocyklů BMW v Čechách.

BMW 1200 GSInvelt

Dokonce i počasí všem zúčastněným přálo, tedy alespoň dopoledne. Zhruba do oběda bylo možné posnídat, prohlédnout a osahat si Baworáky a popovídat si se stejně zapálenými lidmi do motorek – a že jich bylo. Na parkovišti stálo odhadem 150-200 motocyklů (ale nepočítal jsem to :-), takže k vidění byly snad úplně všechny modely minimálně 15 let nazpět.

Známý to cestovatel Jarda ŠímaSnídaně v Inveltu

Mezi účastníky byl i známý cestovatel Jarda Šíma, který dostal zpátky své cestovatelské enduro BMW F800GS. A jak jinak, opět odjížděl na cestu do Afriky. Velmi mě pobavila jeho slova: „Za půl hodiny odjíždím směr Rozvadov do Afriky, kdyby měl někdo zájem můžeme jet spolu. Stačí motorka a 1000 Euro na cestu…“No prostě neuvěřitelný nadšenec, co víc dodat, snad jen kdybych měl čas, tak se klidně přidám :-). Po obědě se všichni motorkáři rozjeli na výletní trasu okolo Berounky (cca 120km), která byla zajištěna ve spolupráci s motoklubem BMW. Co to znamená? No prostě kolona čítající řádově 150 motorek, která měla na každém semaforu připravenou zelenou a souvislý had motocyklů jel jak Obama na Hrad, tedy bez zastavení.

Invelt

Nutno podotknout, že Invelt se všeho zhostil s grácií – pro všechny zúčastněné byla připravena snídaně, která se podávala formou švédských stolů, k vidění byly různé modely motocyklů BMW a navíc proběhlo i představení letošní podoby závodního týmu IVracing, který jede na motocyklech BMW za podpory Inveltu. Mohli jste si tak zblízka prohlédnout závodní speciál S1000RR a popovídat si přitom s Michalem Fillou, pro fanouška závodních silnic prostě paráda!

Boxer motor z BMW HP2 SportInvelt parkoviště

Pro zarputilé příznivce pro BMW tolik typických boxerů byl vystaven i motocykl BMW HP2 Sport připravený pro závody Boxer cupu. Pomyslnou třešinkou na dortu bylo pak vystoupení kaskadéra Bohouše Chmelaře, který je zaměstnancem Inveltu. Nejprve potrápil firemní plně sériové BMW F800R a poté svou Suzuki GSXR. A podle slov zástupců Inveltu se můžeme na podobné akce v této sezóně ještě těšit. Budou probíhat ve spolupráci s Moto klubem BMW a vůbec není podmínkou vlastnit motocykl značky BMW, takže tam můžete přijet i s japoncem.

BMW S1000RR Michala FillyPalubka BMW HP2 Sport

logo_Motoklub_BMWMoto Klub BMW Czech Republic je tu s námi od roku 2004, sdružuje majitele a příznivce značky BMW a pořádá rozmanité akce, které přímo i nepřímo souvisí se značkou BMW. Spolupracuje i s dalšími kluby na národní i mezinárodní úrovni.

BMW F800GS Jardy ŠímySnídaně

Summa summarum: Celá akce budila spíše dojem, že se jedná o přátelské setkání majitelů a příznivců motocyklů BMW a ne o nějakou prostou komerční prezentaci značky – a o to přece jde! Je dobré vědět, že v Praze existuje autorizovaný dealer motocyklů BMW, který Vám nejenom Baworáka prodá, ale posléze se o něj i pečlivě postará a navíc pořádá nejenom pro své zákazníky opravdu zajímavé akce.

Bohouš Chmelař krotí BMW F800RBohouš Chmelař krotí BMW F800R

Bohouš Chmelař a Suzuki GSXR

Bohouš Chmelař a Suzuki GSXRBohouš Chmelař a Suzuki GSXR

Kdyby se někomu udělalo nevolno :-)

Odjezd na výletOdjezd na výlet

Invelt

 

Článek byl naposledy upraven: 25.03.2019

Komentáře (0)

K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

ducatis55 napsal komentář k Závody motocyklů 1961
Nádhera Moc děkuji za úžasné čtení a přehled výsledků, rád vzpomínám na minulé časy (tedy jen co se...
kawas napsal komentář k Tenkrát v Dymokurech...
Ano, Dymokury se v tomto termínu jedou..
Věra Kostrounová napsal komentář k Tenkrát v Dymokurech...
Dobrý den, prosím o informaci zda závod silničních motorek 5.9.-6.9.2020 v Dymokurech se pojede nebo...
Orlando6 napsal komentář k Nepomucký trojúhelník 2020 - fotogalerie..
Mooc hezká fotogalerie a moc hezký závody ...